Bylinkový diář na rok 2019

Inspirace o bylinkách pro všechna roční období s krásnými kresbami.

Můj bylinkový diář

Váš bylinkový průvodce na rok 2019

Už když jsem napsala svůj první e-book, posílali mi návštěvníci stránek dotazy, jestli ho mohou mít i v tištěné podobě.

Cítím to podobně. Také mám ráda, když se mohu dotknout papíru, zapisovat si.

Od té doby už uplynulo několik let a tak dozrál čas, abych pro vás něco tištěného vytvořila... Přizvala jsem k tomu svoji kamarádku Janičku, která diář opatřila krásnými ilustracemi bylinek. 

 

Proč bylinkový diář a jak vypadá?

Chceme, aby vám udělal radost. Nám dělá radost už jen to, že jsme ho pro vás mohly vytvořit.

Ke konci roku, když se po nějakém hezkém diáři poohlížím, jsem si chtěla vybrat takový, který souvisí s bylinkami, tvořením, zahradou, přírodou, ale žádný takový jsem zatím nenašla. Prolistovala jsem nějaký diář o zahradě, ten je ale plný doporučení a reklam, jak hubit mravence, slimáky a kdeco dalšího. S takovou filosofií na zahradě nesouzním.... 

Proto jsem byla ráda za inspiraci kamarádky, která mě přivedla k myšlence vytvořit si vlastní bylinkový diář. Více si o tom přečtěte tady.

Můj bylinkový diář není stolní kalendář.

Je to diář, který můžete nosit u sebe, zapisovat si, listovat, nacházet v něm inspiraci, recepty. Je také doplněn půvabnými kresbami bylinek. 

Co v diáři najdete?

Ke každému ročnímu období a měsíci najdete v diáři recepty, inspirace a krásné obrázky od výtvarnice Jany Halló. 

Do poznámek si můžete zaznamenat, kdy jste bylinku naložili do oleje, připravili tinkturu, jakou mast jste vyrobili, napsat si oblíbená místa, kam je chodíte sbírat. Budete tak mít přehled i pro další rok, až na ně zase vyrazíte.

Těšíme se, že vám diář udělá radost, přinese vám užitek a bude vás provázet světem bylinek po celý rok 2019.

Kde a jak diář získáte?

A jaká je jeho cena?

Můj bylinkový diář byl k dostání na této stránce od srpna roku 2018. 

Děkujeme za váš zájem a podporu naší práce. 

Jak diář vypadá uvnitř?

Prohlédněte si diář - klikněte na fotku:

Můj bylinkový diář
Můj bylinkový diář
Můj bylinkový diář

Máte nějaké otázky?

Dejte nám vědět. Napište nám zprávu tady >>> klikněte sem.

Každý den jsme od vás dostávaly krásné reakce na diář. Děkujeme.

Děkuju za úžasný diář! Něco takového jsem pořád marně hledala, ale nenacházela. Tenhle diář je naprosto mimořádný a je z něj cítit krásné vyzařování vás obou. Srdečně vám děkuju i za ostatní, kteří si ho najdou.

Dobrý den Lindo, děkuji za zprávu a hlásím, že diář držím v rukou, je moc hezký, jen škoda, že už nezačíná od září a musíme čekat do ledna:-)

Jsem šťastná, že jsem si objednala váš diář. Je nádherný a dýchá z něj bylinková vůně. Ze všech těch krásných kreseb i textů. Neskutečně jste potěšily moji duši. Děkuji, že jste a těším se na příští rok, až si do něj budu zapisovat a bude mě provázet po loukách.

Dobrý den, mockrát děkuji za diář. Překvapil mě opravdu mile. Je totiž kouzelný. Vůbec jsem nečekala takovou krásu!! Věnuji se taky bylinkám, a tak vím, že ten, kdo má rád bylinky, tak je skvělý človíček! V diáři jste to opět potvrdila!!

Dobrý den, pošta mi právě doručila diář a musím vám napsat, že jsem se od něj nemohla odtrhnout. Hned jsem si listovala v těch krásných voňavých stránkách a bylo mi jen trochu líto, že ho budu používat až příští rok :-) Přeji vám spoustu spokojených zákazníků a hodně další inspirace pro nás ostatní.

Na diář jsem se těšila jako malý dítě. Každý den jsem se těšila, že ho ve schránce najdu a konečně tam byl. Ještě před rozbalením jsem z něj cítila neskutečnou energii a po rozbalení se ještě zvětšila. Když jsem v něm listovala cítila jsem vůni bylinek. Stačí mi jen pohled na něj a já bych nejraději chodila po loukách a lesích a sbírala všechny bylinky. Už se těším na rok 2019 až budu do něj vše zapisovat. Děkuji moc za něj. Díky Vám jsem se do bylinek ještě více zamilovala.

Náhodou jsem objevila vaše stránky a hned jsem se začetla. Tolik hezké inspirace a receptů, které chci vyzkoušet. K tomu jsem si objednala i váš diář, který mi dneska přišel a jsem z něj tak rozradostněná, že jsem si v něm listovala celý večer. Těším se na příští rok, abych si ho mohla dosyta užít a zapisovat si do něho. Díky, co pro nás děláte.

Děkuji, diáře dorazily v pořádku. Už si listuji v krásných stránkách a těším se, co se nového naučím. Je krásné, že děláte takovou hezkou práci a dáváte do ní srdce, je to z toho cítit. Už se nemůžu dočkat na příští rok. Jeden diář mám pro dceru pod stromeček a věřím, že jí udělá taky radost :-) Přeji vám hodně zdraví a štěstí.

Sleduji vás na facebooku už nějaký čas a před časem jsem si od vás koupila i program Vůně bylin a musím říct, že i tím bylinkovým diářem jste mě moc mile překvapila. Tedy vy obě. Doplňuje to, co šíříte kolem sebe, tu krásu o bylinkách a jejich vnímání. Děkuji, že jsem vás mohla alespoň takto poznat a těším se, že s diářem budu vytvářet všechny ty voňavé věci, o kterých v něm píšete.

Dobrý večer milá Lindo!
Měla jsem dnes dost náročný den, ale také velkou radost, tak honem píši. Dorazil můj diář. Tedy Váš diář a já jsem z něj nadšena. Ze všeho nejvíc mi udělalo radost ruční psaní. Je to něco už tak neobvyklého, posílají se sms, maily, lidé zapomínají psát, čmárají. Miluji ručně psané dopisy a pohledy. Schovávám si je. Mám spoustu starých pohledů ještě po babičce. Já je posílám moc ráda a také je ráda dostávám. Proto mě tak na balíčku upoutala ručně napsaná  moje adresa a jméno. Schovám si tuto část, už se to nevidí. Vše je na počítači, nebo psané hůlkovým písmem. Pomalu jsem balíček otevřela, abych si nepoškodila obal a už jsem listovala diářem. Drobné kresby krásně korespondují s ručním textem. Tištěná část uvádí jednotlivé měsíce. Líbí se mi, že je tam i poděkování. To dělala moje zlatá maminka a já se to naučila také. Děkuji řidiči, že mi otevřel dveře v busu, děkuji, že jsem mohla to, či ono udělat. Někdy nahlas, někdy jen v duchu. Ale vždy si uvědomím, že mi bylo něco dáno, umožněno, že to není samozřejmost. To také učím svoje vnoučátka. Kouzelné slůvko DĚKUJI. Tak děkuji i Vám, za krásný diář. Mějte se moc hezky a dík za diář, který se opravdu vydařil!

Děkujeme za vaši přízeň i podporu a jsme rády, že vám diář přinesl voňavou inspiraci na rok 2019.

Děkujeme vám za pomoc se šířením bylinkového diáře.