Pořiďte si Můj bylinkový diář 2021. K objednávce >>> tudy.

Linda a Jana

Bylinky, aromaterapie, kreslení, ruční výroba...

Linda Mahelová

Inspiruji druhé, aby skrze vztah k přírodě objevili vztah k sobě.

Linda se od roku 2009 věnuje aromamasážím, píše o bylinkách blog a natáčí o nich videa. Je autorkou několika online kurzů o bylinkách, mysli a souvislostí vztahů člověka s přírodou. Vede živé kurzy, učí zájemce poznávat bylinky, vyrábět vlastní bylinkové masti, tinktury, oleje a mnoho dalšího.

Před mnoha lety jsem se věnovala fenoménu léčitelství. Viděla jsem mnoho bolesti, slyšela jsem příběhy plné utrpení. Touto cestou jsem se dostala k lidské duši. Uviděla jsem křehkost, zranitelnost, ale taky velkou sílu a schopnost uzdravit se během okamžiku. Všichni v sobě máme klíč k uzdravení. Jsme ve své podstatě dokonalé bytosti. Stejně tak, jako je v přírodě všechno dokonalé. Tohle předávám dále.

Učím sebe i druhé kultivovat všímavost, která nám pomáhá změnit úhel pohledu a ve výsledku se tak stát šťastnějšími bytostmi. Tímto propojením se sebou můžeme nalézt svou vnitřní harmonii, radost a šířit své vlastní poselství dál.

Aromaterapie, bylinky, spojení s přírodou

Tato témata mě provází životem. Zájem o aromaterapii mě přivedl na Institut aromaterapie. Na svém blogu se věnuji bylinkám, propojení člověka s přírodou. Pěstuji zeleninu a bylinky permakulturně. Baví mě objevovat jednoduché a funkční. To, co přirozeně vidíme v přírodě, můžeme integrovat do svého života.

Najdete mě na webu: www.lindamahelova.cz 

www.provonenyden.cz 

Jana Halló

Žít svůj sen. Žít srdcem a ne rozumem.

Jana se roku 2011 rozhodla, že už bude dělat jen to, co jí baví. Začala vyrábět radosti pro ženy pod značkou Gháta. Roku 2017 jí inspiroval její syn Antonín k založení další značky, a tou je Papírový tyjátr. Jana jezdí jako prodejce po akcích, vede výtvarné dílny a sama si i své akce vytváří. Pro potěchu svou i svých přátel.

Práce se stala mým životem. Miluju svou zahradu. Je to místo, kde je prostě jen tady a teď.

Vždycky jsem měla představu toho, že budu kreslit a tvořit. Zkrátka žít ve svobodném duchu. Zprvu jsem nevěděla, jak to dokázat, ale pak přišlo období, kdy mi začalo být jasné, že sny se plní. Začala jsem vyrábět přáníčka, čepice, tašky a taštičky. Postupem času jsem k tomu přidala náušnice, brože, čelenky a vůbec vše, čím se ženy zdobí. Práce mě naprosto pohltila. Neznám nic krásnějšího, než vytvářet něco, co člověka při tvorbě samotné naplňuje a ještě to dělá radost ostatním.

Miluju také papír. Dlouho mi zrál v hlavě nápad, že bych mohla vyrábět z papíru hravé radosti pro děti. Začala jsem vytvářet vystřihovánky, omalovánky a mnohé jiné, co z papíru lze. Skrz lásku k přírodě jsem začala vyrábět i ekologické výrobky do domácnosti.

Tvořit, žít v radosti a srdcem, to je má cesta.

Tvoříme ručně kreslený

Můj bylinkový diář

Tenhle voňavý bylinkový diář je zhmotněným přáním

Už několik let mi chyběl diář s inspiracemi a recepty z bylinek. Když jsem o tom mluvila se svou kamarádkou, vnukla mi nápad, abych takový diář vytvořila. Moc ráda jsem se do toho pustila a přizvala jsem ke spolupráci i Janičku, která kreslí bylinky právě tak, jak bych to sama chtěla umět.

Díky další kamarádce jsem zase našla vydavatele, který se postaral o vše potřebné, abyste si diář mohli pořídit.

Když se do něčeho pustíte, tak se zkrátka spojí celý Vesmír, aby se to mohlo uskutečnit…

Věřím, že každý z nás má nějaké své poslání. Naše intuice nás vede tam, kde máme být. Stačí naslouchat a následovat, co nám sděluje. Pak budeme šťastní.

A tak jsme pro vás vytvořily ručně kreslený bylinkový diář. 

Děkujeme všem, kteří nás inspirovali a podpořili. Děkujeme za důvěru. Ať se bylinkový diář stane vaším milým průvodcem po celý rok. 

Nový diář 2021

Letošní diář je úplně jiný a my věříme, že vás znovu příjemně překvapí. Určitě udělá radost i vašim blízkým jako dárek. Podívejte se na to sami kliknutím SEM

Začtěte se do článků o bylinkách:

Léčivé (ale i jedovaté) byliny byly odedávna spojovány s magickou mocí. Byly zasvěcovány různým božstvům, vnímány jako…
Celý článek
Poslední dva bylinkové kurzy, které proběhly v červnu ve mně zanechaly tak hluboce krásný pocit, že jsem…
Celý článek
Na začátku jara jsme vám představily, jak tvoříme záhony na svých zahradách. Teď vám chceme ukázat, co…
Celý článek

Bylinky, recepty, spojení s přírodou

Inspirace o bylinkách na celý rok v tištěné podobě

Ke každému ročnímu období a měsíci najdete v diáři recepty na bylinkové tvoření, inspirace a krásné obrázky.